Аренда автомобиля в Одессе
18.10.2018  |  Автосоветы
.
Выгодное КАСКО – лучшая защита ответственности на дороге
15.10.2018  |  Автосоветы
Проживая в мегаполисе и владея личным автомобилем, никогда не знаешь, когда...
Кредит под залог ПТС – реальный шанс быстро получить финансы
11.10.2018  |  Автосоветы
Каждому из нас рано или поздно могут срочно понадобиться деньги, причём очень...
Пленка на авто – отличный вид и защита кузова
29.09.2018  |  Ремонт и обслуживание

Українські номерні знаки: cерії, виготовлення

23.11.2015

Рано чи пізно практично кожен водій стикається з проблемою заміни автономерів (старий номер може загубитися в дорозі, його можуть вкрасти, номер може виявитися пошкодженим внаслідок ДТП). Розуміючи, що без номерів їздити заборонено, власник транспортного засобу, природно, хоче вирішити питання заміни якнайшвидше, без колосальних фінансових витрат і, зрозуміло, не йдучи в розріз з законодавством. Чи можливо це? Звичайно! Наша компанія працює офіційно, замовлення виконує в максимально короткі терміни (новий номерний знак авто ви можете отримати вже через годину!) І видає замовнику номери, які повністю відповідають діючим стандартам (ГОСТ 3 650: 2004, ГОСТ 4278: 2006).

Номерний знак - це невід'ємна деталь будь-якого транспортного засобу. І при цьому не менш важлива, ніж будь-яка деталь двигуна. Так, безумовно, якість їзди від знака не залежить ні в якій мірі, проте ж і без нього поїздки на законних підставах не вийде. Ось такий він важливий і необхідний - автомобільний номер. До речі сказати, з не менш солідної історією. Перші автономери з'явилися ще в кінці дев'ятнадцятого століття, як стверджують деякі джерела, в Мюнхені. Потім традицію нумерації машин підхопили Париж, Нью-Йорк, Лондон ... Кожна держава вводило власні стандарти на номери, визначало їх розмір, колір, зміст. Власне, у двадцять першому столітті держави і донині продовжують переглядати стандарти, що робить історію номерних знаків все багатшими.

Номерні знаки України

На сьогоднішній день в нашій країні, згідно вище згаданим стандартам, діють наступні типи номерів:

 

  • номери для автомобілів, автобусів, причепів;
  • номери для транспорту з ліцензією на пасажирські перевезення;
  • індивідуальні номери;
  • номери для автомобілів з нестандартним місцем кріплення номерного знака;
  • транзитні номери;
  • номери для машин міжнародних організацій, консульств, дипломатів;
  • номери для мотоциклів, моторолерів, мотоколясок,
  • номери для тракторів, самохідних машин.

 

Видаються автомобільні номери виключно в ДАІ після обов'язкової реєстрації. А ось відновити загублений або пошкоджений номер власник може в нашій компанії. Оскільки працюємо ми в правовому полі, то замовлення приймається в роботу тільки після пред'явлення копій певного для кожного випадку комплекту документів. Так, наприклад, якщо ви сильно пошкодили номерний знак на своєму автомобілі, то від вас буде потрібно копія паспорта або водійських прав, а також копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Якщо ж, скажімо, новий номер потрібно для машини- «робочої конячки», то додатково від вас буде потрібно копія свідоцтва державної реєстрації юридичної особи. Загалом, як бачимо, документів потрібно трохи і зібрати необхідний комплект явно не складе труднощів.

Скористатися нашими послугами може кожен, адже ми обслуговуємо не тільки Київ - нашими клієнтами є вся Україна. Номери на будь-які машини ми виготовляємо з дотриманням всіх стандартів на сертифікованому обладнанні. Вартість прийнятна.