Як вибрати амінокислоти, розповість компанія proteininkiev.com.ua
Спортивні амінокислоти призначені для людей, які ведуть активний спосіб життя, пов'язаний з гіпертрофією м'язових волокон. Для відновлення пошкодженої тканини підходять саме протеїногенні амінокислоти. Підвищена концентрація незамінних амінокислот в крові прискорює відновні процеси, блокує утворення катаболічних процесів, а також активізує синтез нових білкових структур.
Отримання протеїногенних амінокислот можливо зі звичайних продуктів харчування, однак коли організм піддається систематичним фізичним навантаженням, потреба зростає в кілька разів. У зв'язку з цим зростає потреба у вживанні їжі, але такий підхід може призвести до розтягування шлунка, що в результаті призведе до маси проблем. Саме для цієї мети спортивні лікарі рекомендують купувати амінокислоти в концентрованому вигляді. Таким чином вдається уникнути збільшення черевної порожнини, а також вулканізму, що буває досить часто у початківців атлетів.
Частота прийому безпосередньо залежить від інтенсивності та регулярності занять в тренажерному залі. Але найпоширеніші рекомендації наступні:
- Прийом амінокислот повинен бути підкріплений іншим видом спортивного харчування
- Вживайте спортивні незамінні амінокислоти не менше трьох разів на день
- Робити перерви, як у випадку з креатином, немає необхідності
- Відсутність побічних ефектів і часових рамок прийому
Існує думка, що з амінокислот можна збільшити м'язову масу або підвищити силові показники. Дане судження помилкове, тому що прогрес в будь-якому виді спорту безпосередньо залежить від прагнення і завзятості самого атлета, а спортивне харчування, в даному випадку амінокислоти, є не більше ніж допоміжним інструментом.
Отже, щоб правильно вибрати амінокислоти безпосередньо для своїх індивідуальних цілей, в першу чергу необхідно звертати увагу склад і наявність баластних домішок, яких в ідеалі не повинно бути. Склад повинен бути збалансований так, щоб домінуюча кількість амінокислот були незамінними. Адже замінні амінокислоти вільно можна отримувати з їжі.
Другий момент – це фасування. Зверніть увагу: амінокислоти потрібно купувати тільки в желатинових капсулах. Інші форми фасовок не гарантують потрапляння активної речовини в кров, так як і шлунок і кишечник можуть бути забитими іншими продуктами. А для максимального засвоєння вживайте у їжу багато клітковини зі свіжих овочів та фруктів.
Успіхів, друзі!