Тачки UA » Советы по эксплуатации автомобиля » Паливо UPG – якість без компромісів

Паливо UPG – якість без компромісів

Якісне пальне – гарантія вашої безпеки

Питання пального в Україні розглядається з позиції вартості, що призводить до нехтування іншими важливими показниками. Українські мережеві заправні станції пропонують вітчизняні та імпортні нафтопродукти. Проте країна виробництва не є гарантом якості. Три основні чинники, на які слід звертати увагу при виборі місця заправки автомобіля:

  1. 1. Пальне відповідає євростандартам.
  2. 2. Продукція поставляється на роздрібні точки прямо від заводу виробника.
  3. 3. Компанія проводить регулярний контроль виробництва, доставляння й реалізації товару.

Розглянемо детальніше вищенаведені пункти на прикладі мережі UPG.

Пальне для їх АЗС виробляється нафтопереробними заводами, які пройшли модернізацію технічного устаткування. Це дозволяє досягнути більшої глибини переробки нафти та відповідати вимогам європейських стандартів. Апаратурне і технологічне вдосконалення допомагає підтримувати в складі продуктів, що виробляються мінімальну кількість небажаних і шкідливих домішок, таких як бензол. Ще один стресор, зведений до мінімуму – концентрація смол, здатних прискорювати зношування двигуна, утворення накипу та сірки – відомого каталізатора корозії.

Пам'ятайте: високоякісне паливо в процесі горіння виділяє більше енергії, що дозволяє зменшити витрати. Це гарантія безпеки не тільки для машини, але й для навколишнього середовища.

UPG самостійно управляє логістикою постачання бензину, дизпалива й газу до місця дистрибуції. Перший етап – переміщення в цистерни для транспортування поїздами на нафтобази, оснащені окремими резервуарами для кожного виду пального. Таким чином зберігаються заводські характеристики та чистота. Наступний крок – розлиття по брендованим бензовозам, які відправляються до однієї з десятків автозаправок.

Якість продукту – пріоритет номер один для компанії, тому вона постійно контролює кожну стадію. Всі партії мають свій паспорт від виробника. Після доставлення на бази зберігання проводиться додатковий лабораторний тест методом контрольних проб. Лише тоді видається сертифікат якості пального і дозвіл на реалізацію. Під час логістичних операцій всі люки та крани пломбують фірмовими пломбами. Крім того, обов'язкова періодична перевірка справності колонок. Однак, буває, що після заправки паливомір показує значення нижче, ніж ви очікували та оплатили. Знайте: клієнт має право переконатися в точності дозування й особисто бути присутнім при тестуванні. Офіційно це називається "запросити контроль протоки". На кожній автозаправці є еталонні мірники – ємності з поділами.

Ще одна перевага мережі UPG – можливість онлайн-покупок через сайт або мобільний додаток UPGgood. Крім зручності дистанційного управління і покупок на АЗК ви отримуєте знижки і можете замовити страви з фірмового VIVO cafe, які готуються шеф-кухарем із-під ножа. Уникнення довгої черги на оплату – теж безсумнівний плюс онлайн-сервісу.

Вернуться на главную