Тачки UA » Выбор авто » Купити авто з рук в кредит: як оформити будь-яку машину та платити за неї частинами

Купити авто з рук в кредит: як оформити будь-яку машину та платити за неї частинами

Вирішили купити авто з рук? Так можна зекономити гроші, адже не буде доданої вартості від перекупів або компаній. Проте ціна на вживані транспортні засоби в Україні все одно залишається не низькою, тому потрібно шукати варіанти для оплати. Якщо немає власного капіталу для швидкого придбання, тоді потрібно розглянути пропозиції по кредитування та оплаті частинами. Звісно, можна звернутись в банк, пройти співбесіду/ заповнити заявку та отримати грошовий кредит на придбання транспортного засобу. Проте цей метод сподобається не усім — високий рівень вимог банку призводить до відмови по кредиту. Ми знаємо чудовий варіант, який допоможе купити авто з рук в кредит з першим внеском від 20%, терміном кредитування аж у 5 років та адекватними умовами видачі. Що це за метод? Подробиці розглянемо в статті.

Купити авто з рук / обрати з оголошення на ОЛХ / АвтоРіа / АвтоМото та оформити в кредит — таку пропозицію представляє ПланетАвто. Цей сервіс на ринку з 2006 року, весь цей час професійно займається придбанням машин та продажем їх в лізинг (кредит на машину з поступовою виплатою). Майданчики ПланетАвто можна знайти в різних містах України, список з десятками адрес легко знайти на сайті PlanetAvto або на гугл мапі.

В чому саме пропозиція та як вона допоможе купити авто з рук в кредит? ПланетАвто пропонує переоформити транспортний засіб з продавця на покупця, при чому одразу виплатити продавцю всю суму в гривні на картку банку. Покупець натомість отримає бажану машину з першим внеском від 20%, а залишок вартості зможе виплачувати невеликими частинами з відсотками щомісячно.

Які етапи потрібно пройти, щоб купити авто з рук в кредит?

1. Звернутись до ПланетАвто з бажанням переоформити машину від продавця в кредит, пройти невелику консультацію телефоном для розуміння подальшого плану дій.

2. Продавець машини з представником компанії в Сервісному центрі України переоформлює транспортний засіб, власник змінюється на компанію. Всі гроші перераховуються на рахунок продавця.

3. На майданчику обраного міста покупець підписує договір лізингу (кредитування), щоб купити авто з рук та платити за нього поступово частинами. Через банк оформлює рахунок, перераховує суму першого внеску (визначену на консультації), підписує решту документів. На майданчику працівник ПланетАвто передає машину, ключі, технічний паспорт та пакет документів. Далі потрібно буде щомісячно сплачувати суму по графіку внесків.

Купити авто з рук в кредит просто та швидко, цей варіант може стати вирішенням грошового питання для багатьох українців.

Вернуться на главную